





Matgrupp Concept 55Ratliff Rektangulärt Matbord 180-220 cm Förlängningsbart med 6 Nibe Matstol
Rek. pris 8 999 kr
!
7 514 kr
30 dagars prisgaranti

Ratliff Rektangulärt Matbord 180-220 cm Förlängningsbart med 6 Nibe Matstol
7 514 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Ratliff 180 cm med 6 Nibe-stolar. Den moderna designen har en karisma som gör att matgruppen passar in i olika inredningsstilar. Den högglansiga ytan är lätt att rengöra och bordets bas är centrerad i mitten, vilket gör det enklare att komma åt med dammsugaren.
Bordet är förlängningsbart och har en totallängd på 220 cm, vilket ger gott om plats för familj och gäster. Matgruppen levereras med sex Nibe-stolar i matchande vitt tyg och kromade metallben. Bordet är tillverkat med en högkvalitativ MDF-stomme som säkerställer både hållbarhet och stabilitet.
Egenskaper
| Varumärke | Concept 55 |
|---|---|
| Art.Nr. | 663309 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Djup | 59 cm |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Ratliff |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |