
Matgrupp Concept 55Ratliff Rektangulärt Matbord 180-220 cm Förlängningsbart med 6 Shell Matstol
Rek. pris 9 999 kr
!
fr.7 999 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Ratliff 180 cm med 6 Shell-stolar. Den moderna designen har en karisma som gör att bordet passar in i de flesta inredningsstilar. Den högglansiga finishen är lätt att rengöra och basen är centrerad i mitten av bordet, vilket gör det enklare att komma åt med dammsugaren.
Bordet är förlängningsbart med en totallängd på 220 cm och levereras med sex Shell-stolar. Bordets stomme är tillverkad av MDF-material, vilket ger hållbarhet och stabilitet, och bordsskivan har en vit trä-look. Stolarna är tillverkade av kompositmaterial och har en modern design. En praktisk och stilren matlösning som passar perfekt för både vardagliga måltider och festliga tillfällen.
Egenskaper
| Varumärke | Concept 55 |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Djup | 59 cm |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Ratliff |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |