


Matgrupp Eden WoodViking Utomhusbord 220 cm & 2 Bänkar med/utan Rygg i Furu
FRI FRAKT
11 599 kr13 650 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Viking Utomhusbord 220 cm & 2 Bänkar med/utan Rygg i Furu
11 599 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Viking är en rejäl matgrupp med ett bord, en bänk med rygg och en bänk utan rygg.
Tillverkas i FSC ®-märkt Norrlands furu.
Fördelar: Matgrupp Eden Wood Viking Utomhusbord 220 cm & 2 Bänkar med/utan Rygg i Furu
- Tillverkad i hållbart FSC-märkt Norrlandsfuru
- Robust varmgalvat stativ för långvarig användning
- Komplett med bord och två bänkar för bekväm uteservering
Fördelar: Matgrupp Eden Wood Viking Utomhusbord 220 cm & 2 Bänkar med/utan Rygg i Furu
- Tillverkad i hållbart FSC-märkt Norrlandsfuru
- Robust varmgalvat stativ för långvarig användning
- Komplett med bord och två bänkar för bekväm uteservering
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 0281-G7 |
| Färg | Grå |
| Längd | 220 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Material | Norrlandsfuru FSC /Varmgalvat stativ |
| Typ | Matgrupp |
| Sitthöjd | 48 cm |
| EAN-nr | 7350107035706 |

