
Matgrupp furniture/fashionDisa med 4 Limhamn Light Stolar
fr.10 385 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Disa med stomme och ben i svart metall samt benslut i mässing. Bordsskiva av MDF i svart faner. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Hög rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Disa med stomme och ben i svart metall samt benslut i mässing. Bordsskiva av MDF i svart faner. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Hög rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 115 cm
- Mellan ben (långsida): 79,5 cm
- Höjd till undersida: 72,5 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
- Diameter: 115 cm
- Mellan ben (långsida): 79,5 cm
- Höjd till undersida: 72,5 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
|---|---|
| Färg | Guld, Svart |
| Rygghöjd | 38,5 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Material | Faner/MDF/Metall |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Disa |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 41,5 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |

