









Matgrupp In LivingCesi 140 med 4 Nibe Stolar
Rek. pris 5 999 kr
!
4 999 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matgrupp In Living Cesi 140 med 4 Nibe Stolar är en elegant matgrupp med ett stilrent bord och fyra snygga stolar.
Mått Bord
- Bredd: 80 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 76 cm
- Bordsskiva tjocklek: 4 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 86 cm
- Djup: 50 cm
- Sittdjup: 37 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Bredd: 80 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 76 cm
- Bordsskiva tjocklek: 4 cm
Mått Stol
- Bredd: 45 cm
- Höjd: 86 cm
- Djup: 50 cm
- Sittdjup: 37 cm
- Sitthöjd: 44 cm
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | 688054 |
| Färg | Vit |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Cesi |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Sittdjup | 37 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Iläggsskiva | Nej |

