Matgrupp In Living Cibus med 6 st Viktor Matstol
Rek. pris 7 999 kr
fr.5 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cibus med 6 st Viktor Matstol
5 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp In Living Cibus med 6 st Viktor Matstol är en stilren matgrupp med ett vitt bord och 6 snygga och bekväma stolar.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matgrupp In Living Cibus med 6 st Viktor Matstol är en stilren matgrupp med ett vitt bord och 6 snygga och bekväma stolar.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Vit/Beige, Vit/Mörkgrå |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Cibus |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Stil | Trendig |
| Stomme | MDF |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Form bord | Rektangulär |
| Behandling | Högblank |
| Iläggsskiva | Nej |
