Matgrupp In Living Jasmin med 6 st Viktor Matstol
Rek. pris 8 999 kr
fr.6 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jasmin med 6 st Viktor Matstol
6 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp In Living Jasmin med 6 st Viktor Matstol är en elegant matgrupp med ett rektangulärt bord med sex bekväma stolar. Köp till en klaff om du vill kunna förlänga bordet vid behov.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matgrupp In Living Jasmin med 6 st Viktor Matstol är en elegant matgrupp med ett rektangulärt bord med sex bekväma stolar. Köp till en klaff om du vill kunna förlänga bordet vid behov.
OBS! Klaff för förlängning ingår inte, måste köpas till.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Vit/Beige, Vit/Mörkgrå |
| Längd | 270 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Jasmin |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Stil | Modern |
| Stomme | MDF |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Form bord | Rektangulär |
| Behandling | Mattlackad |
| Iläggsskiva | Nej |
