







Matgrupp In LivingLyon Ø150 cm Rund Natur med 4 st Viktoria Stolar
Rek. pris 13 999 kr
!
10 999 kr
30 dagars prisgaranti

Lyon Ø150 cm Rund Natur med 4 st Viktoria Stolar
10 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp In Living Lyon Ø150 cm Rund Natur med 4 st Viktoria Stolar är en elegant matgrupp med ett rustikt, runt bord samt fyra bekväma stolar.
Små märken och skåror på upp till 5-6 mm är en naturlig del av hantverket och möbelns design. Dessa kan öka eller minska beroende på väderförhållanden och klimatet inomhus och skapar patina som gör att inget bord liknar det andra.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | 546738 |
| Färg | Mörkgrå |
| Höjd | 78 cm |
| Diameter | 150 cm |
| Material | Alm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Lyon |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Stil | Lantlig |
| Stomme | Alm |
| Form bord | Runt |
| Behandling | Vaxbehandlad |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
