Matgrupp Scandinavian Choice Cesi Rektangulärt Matbord 140 cm med 4 Cibus Matstol
Rek. pris 8 499 kr
6 499 kr
30 dagars prisgaranti

Cesi Rektangulärt Matbord 140 cm med 4 Cibus Matstol
6 499 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Cesi med 4 Cibus-stolar från Scandinavian Choice. En elegant och modern matgrupp om skapar en stilren och futuristisk atmosfär i ditt hem. Bordet har en rektangulär bordsskiva i vit MDF med högblank behandling, vilket ger en lyxig och modern känsla till matplatsen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Matgrupp Cesi med 4 Cibus-stolar från Scandinavian Choice. En elegant och modern matgrupp om skapar en stilren och futuristisk atmosfär i ditt hem. Bordet har en rektangulär bordsskiva i vit MDF med högblank behandling, vilket ger en lyxig och modern känsla till matplatsen.
Matgruppen levereras med fyra Cibus-stolar som har en metallram i krom och är klädda i läder. Stolarna är bekväma att sitta på och kompletterar bordets eleganta design perfekt. Med en bredd på 80 cm, höjd på 76 cm och längd på 140 cm rymmer matgruppen bekvämt fyra personer.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 688055 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 53 cm |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Cesi |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 688055 |








