









Matgrupp Scandinavian ChoiceCesi Rektangulärt Matbord 140 cm med 4 Shell Matstol
Rek. pris 7 999 kr
!
5 999 kr
30 dagars prisgaranti

Cesi Rektangulärt Matbord 140 cm med 4 Shell Matstol
5 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Cesi med 4 Shell-stolar från Scandinavian Choice. En modern och stilren matgrupp som ger ditt hem en elegant och futuristisk touch. Bordet har en rektangulär form med en vit MDF-bordsskiva som ger en känsla av vitt trä och en stadig MDF-stomme för långvarig hållbarhet.
Matgruppen levereras med fyra Shell-stolar som är tillverkade av plast och metall. Stolarna har en modern och futuristisk design samtidigt som de erbjuder bekväm sittkomfort. Denna matgrupp rymmer upp till fyra personer och är perfekt för små till medelstora familjer eller för middagar med vänner och släkt.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 688053 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 53 cm |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Cesi |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sittbredd | 41 cm |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
