Matgrupp Scandinavian Choice Cesi Rektangulärt Matbord 140 cm med 4 Viktor Matstol
Rek. pris 7 499 kr
fr.5 499 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cesi Rektangulärt Matbord 140 cm med 4 Viktor Matstol
5 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr

Matgrupp Cesi med 4 Viktor-stolar från Scandinavian Choice. En stilren och tidlös matgrupp som ger ditt hem en elegant och modern känsla. Matgruppen består av ett rektangulärt bord med en vit högblank MDF-bordsskiva och stabil stomme i MDF, vilket ger en hållbar och stadig konstruktion.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Matgrupp Cesi med 4 Viktor-stolar från Scandinavian Choice. En stilren och tidlös matgrupp som ger ditt hem en elegant och modern känsla. Matgruppen består av ett rektangulärt bord med en vit högblank MDF-bordsskiva och stabil stomme i MDF, vilket ger en hållbar och stadig konstruktion.
Bordet mäter 140 cm i längd, 80 cm i bredd och 76 cm i höjd, och rymmer bekvämt fyra personer. Till bordet medföljer fyra Viktor-stolar med vit trälook och klädsel i tyg. Stolarna erbjuder både komfort och stil med bekväm sits och ryggstöd, vilket gör dem perfekta för både vardagsmiddagar och festliga tillfällen. Den tidlösa designen gör matgruppen enkel att matcha med olika inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 53 cm |
| Rygghöjd | 52 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Cesi |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 688052 |
