






Matgrupp Scandinavian ChoiceRatliff med 6 Frida Stolar
Rek. pris 9 999 kr
!
8 500 kr
30 dagars prisgaranti

Ratliff med 6 Frida Stolar
8 500 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ratliff är ett vitt matbord i modern stil. Den högblanka ytan är lättskött och underredet är centrerat till mitten av bordet vilket underlättar när du ska komma fram med dammsugaren. Det moderna formspråket har en karisma som gör bordet till ett tufft inslag i din inredning. Tack vare den praktiska iläggsskivan som ingår får alla plats runt matbordet, även när ni är många.
Varumärke
Beskrivning
Ratliff är ett vitt matbord i modern stil. Den högblanka ytan är lättskött och underredet är centrerat till mitten av bordet vilket underlättar när du ska komma fram med dammsugaren. Det moderna formspråket har en karisma som gör bordet till ett tufft inslag i din inredning. Tack vare den praktiska iläggsskivan som ingår får alla plats runt matbordet, även när ni är många.
Frida är en snurrbar fåtölj i modern design, med sits och rygg i svart konstläder. Lägg också märke till den vita kanten på stolens sits och rygg som en iögonfallande detalj. I Frida stol sitter du riktigt skönt under dagens alla måltider.
Ratliff Förlängningsbart Matbord
Bredd: 90 cm
Längd: 120 cm
Höjd: 75 cm
Totallängd m. förlängning: 160 cm
Frida Matstol Konstläder
Bredd: 60 cm
Höjd: 100 cm
Djup: 56 cm
Sittdjup: 42 cm
Sitthöjd: 47 cm
Rygghöjd: 53 cm
Tallriksfot: 50 cm
Ratliff Förlängningsbart Matbord
Bredd: 90 cm
Längd: 120 cm
Höjd: 75 cm
Totallängd m. förlängning: 160 cm
Frida Matstol Konstläder
Bredd: 60 cm
Höjd: 100 cm
Djup: 56 cm
Sittdjup: 42 cm
Sitthöjd: 47 cm
Rygghöjd: 53 cm
Tallriksfot: 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 663406 |
| Färg | Vit |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Ratliff |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |