Matgrupp Stenexpo Odense Klaffbord med 4 Borgholm Stolar
13 195 kr
10 555 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Odense Klaffbord med 4 Borgholm Stolar
10 555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljus och stilfull matgrupp i massiv vitoljad ek och 4 svarta stolar i massiv ask. Hängklaffen som alltid sitter på sidan gör att bordet enkelt kan förlängas vid behov.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Ljus och stilfull matgrupp i massiv vitoljad ek och 4 svarta stolar i massiv ask. Hängklaffen som alltid sitter på sidan gör att bordet enkelt kan förlängas vid behov.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 1180 |
| Längd | 160 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | Massiv vitoljad ek/svarrbetsad ask |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Odense |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |


