



Matgrupp StenexpoOdense Klaffbordmed 4 Eksjö Stolar
9 595 kr11 995 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljus och stilfull matgrupp i massiv vitoljad ek och 4 matchande stolar i massiv vitoljad ek. Hängklaffen som alltid sitter på sidan gör att bordet enkelt kan förlängas vid behov
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1200 |
| Färg | Vitoljad |
| Längd | 160 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Massiv vitoljad ek |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Odense |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
