



Matgrupp StenexpoOdense med Iläggsskiva och 4 Fårö Stolar
11 915 kr14 895 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trendig komplett matgrupp med 4 stolar. När medföljande ilägget används blir bordet 150 cm långt och har plats för större sällskap vid behov.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1110 |
| Färg | Vitoljad |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Massiv vitoljad ek |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Odense |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rund/oval |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
