Matgrupp Venture Home Andy med 4 st Edina stolar
7 819 kr
30 dagars prisgaranti

Andy med 4 st Edina stolar
7 819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det blir knappt med stilrent och charmigt än såhär. Den här matgruppen kombinerar de bästa trenderna just nu med sin skandinaviska stil, mjuka former och hållbara material!
Vårt ovala matbord Andy kombinerar stilrenhet och charm på bästa sätt. Den tunna toppskivan tillverkad av MDF och de cylinderformade benen ger en luftig känsla till rummet. Med sin genomgående naturfärg är det enkelt att matcha matbordet med din övriga inredning och skapa en harmonisk atmosfär.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det blir knappt med stilrent och charmigt än såhär. Den här matgruppen kombinerar de bästa trenderna just nu med sin skandinaviska stil, mjuka former och hållbara material!
Vårt ovala matbord Andy kombinerar stilrenhet och charm på bästa sätt. Den tunna toppskivan tillverkad av MDF och de cylinderformade benen ger en luftig känsla till rummet. Med sin genomgående naturfärg är det enkelt att matcha matbordet med din övriga inredning och skapa en harmonisk atmosfär.
Bord
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 52 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 76 cm
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 52 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 76 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23668 |
| Färg | Vit |
| Sittbredd | 52 cm |
| Material | MDF/Boucle |
| Serie | Andy |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |






