







Matgrupp Venture HomeAndy med 4 st Night stolar
6 939 kr
30 dagars prisgaranti

Andy med 4 st Night stolar
6 939 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bjud hem nära och kära till trivsamma måltider kring en matgrupp som utstrålar gemenskap och stil!
Det ovala matbordet Andy är den perfekta kombinationen av minimalism och charm. Den tunna, ovala toppskivan i MDF och de cylinderformade benen bidrar till både stabilitet och estetik. Bordet har genomgående en brun naturfärg som är enkel att matcha med andra inredningsstilar och går aldrig ur tiden.
Varumärke
Beskrivning
Bjud hem nära och kära till trivsamma måltider kring en matgrupp som utstrålar gemenskap och stil!
Det ovala matbordet Andy är den perfekta kombinationen av minimalism och charm. Den tunna, ovala toppskivan i MDF och de cylinderformade benen bidrar till både stabilitet och estetik. Bordet har genomgående en brun naturfärg som är enkel att matcha med andra inredningsstilar och går aldrig ur tiden.
Bord
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23662 |
| Färg | Brun |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Andy |
| Antal Stolar | 4 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |