Matgrupp Venture Home Andy med 4 st Rosie stolar
fr.10 699 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Andy med 4 st Rosie stolar
10 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En ljus och fräsch matgrupp i stilrena kulörer som är enkla att matcha med övrig inredning!
Vårt ovala matbord Andy är den perfekta kombinationen av minimalism och charm. Med en tunn toppskiva tillverkad av högkvalitativt MDF-material utstrålar detta bord en subtil lyx. Kulören är jordnära i naturträ och känns lika tålig som tidlös.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En ljus och fräsch matgrupp i stilrena kulörer som är enkla att matcha med övrig inredning!
Vårt ovala matbord Andy är den perfekta kombinationen av minimalism och charm. Med en tunn toppskiva tillverkad av högkvalitativt MDF-material utstrålar detta bord en subtil lyx. Kulören är jordnära i naturträ och känns lika tålig som tidlös.
Bord
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 42 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 88 cm
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 42 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå |
| Sittbredd | 42 cm |
| Material | MDF/Linne |
| Serie | Andy |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
