
Matgrupp Venture HomeBianca matbord och Bergen matstol
fr.18 709 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Bianca, med ett ovalt matbord i benvit MDF med faner med benvita samt svarta bordsben i trä och MDF. Matchas med 4st Bergen matstolar med svarta stolsben i järn och ljusgråa sitsar i sammet.
Bordets Mått
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 75cm
Stolens Mått
- Höjd: 78cm
- Sitthöjd: 49cm
- Bredd: 55cm
- Djup: 55cm
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 75cm
Stolens Mått
- Höjd: 78cm
- Sitthöjd: 49cm
- Bredd: 55cm
- Djup: 55cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Ljusgrå, Svart |
| Rygghöjd | 29 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Bianca |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
