Matgrupp Venture Home Bistro Ø60 cm med 2 st Tempe stolar
fr.3 125 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bistro Ø60 cm med 2 st Tempe stolar
3 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Höj stilnivån i ditt hem! Barbordet Bistro har en minimalistisk, Skandinavisk design med en rund bordsskiva i MDF med faner. De luftiga, konformade bordsbenen är lätt utsvängda i metall och har en integrerad ram till fotstöd. Här i perfekt kombination med barstolar från serien Tempe. Stolen har en klassisk design av en högre pall med lätt utsvängda ben och sits i stål och en ram för fotstöd. Den här bargruppen passar perfekt för det lilla köket!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Höj stilnivån i ditt hem! Barbordet Bistro har en minimalistisk, Skandinavisk design med en rund bordsskiva i MDF med faner. De luftiga, konformade bordsbenen är lätt utsvängda i metall och har en integrerad ram till fotstöd. Här i perfekt kombination med barstolar från serien Tempe. Stolen har en klassisk design av en högre pall med lätt utsvängda ben och sits i stål och en ram för fotstöd. Den här bargruppen passar perfekt för det lilla köket!
Bord
Diameter: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 43 cm
Djup: 43 cm
Höjd: 76 cm
Diameter: 60 cm
Höjd: 105 cm
Stol
Bredd: 43 cm
Djup: 43 cm
Höjd: 76 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Mörkgrå, Svart |
| Sittbredd | 43 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Bistro |
| Antal Stolar | 2 |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 76 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
