Matgrupp Venture Home Bootcut Ø110 cm med 4 st Polar stolar
fr.9 159 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bootcut Ø110 cm med 4 st Polar stolar
9 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möblera hemmets hjärta elegant, bekvämt och lyxigt med den här stilrena matgruppen i skinande kulör! Det runda matbordet Bootcut imponerar inte bara med sitt utseende utan också med sin designrika stomme som tillför en touch av exklusivitet till helhetsbilden. Den runda bordsskivan i MDF med faner synliggör materialets mönster och blir en snygg detalj till blickfånget.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera hemmets hjärta elegant, bekvämt och lyxigt med den här stilrena matgruppen i skinande kulör! Det runda matbordet Bootcut imponerar inte bara med sitt utseende utan också med sin designrika stomme som tillför en touch av exklusivitet till helhetsbilden. Den runda bordsskivan i MDF med faner synliggör materialets mönster och blir en snygg detalj till blickfånget.
Bord
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 90 cm
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 90 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | MDF/Boucle, MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Bootcut |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
