Matgrupp Venture Home Bootcut Ø110 cm med 4 st Yesterday stolar
11 209 kr
30 dagars prisgaranti

Bootcut Ø110 cm med 4 st Yesterday stolar
11 209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En matgrupp i sotig svart kulör som utstrålar, charm, modernitet och tidlöshet – vad mer kan man önska? Vårt svarta matbord Bootcut har en charmig rund bordsskiva i MDF med faner och genomtänkt helhetsdesign som kommer ta din inredning till nya höjder. Den designrika stommen blir en fin detalj och ger bordet en stadig bas.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En matgrupp i sotig svart kulör som utstrålar, charm, modernitet och tidlöshet – vad mer kan man önska? Vårt svarta matbord Bootcut har en charmig rund bordsskiva i MDF med faner och genomtänkt helhetsdesign som kommer ta din inredning till nya höjder. Den designrika stommen blir en fin detalj och ger bordet en stadig bas.
Bord
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 50 cm
Djup: 48 cm
Höjd: 90 cm
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 50 cm
Djup: 48 cm
Höjd: 90 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23792 |
| Färg | Svart |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Bootcut |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |




