
Matgrupp Venture HomeChicago matbord och Valentina Stitcthes matstol Brun
fr.9 915 krfr.11 665 kr
Från 15 %
Kampanj
70 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp Chicago, med ett matbord i valnötsfärgad MDF med faner med svarta bordsben i metall. Matchas med 6st Valentina Stitcthes matstolar med dekorsöm och med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Bordets Mått
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm
Stolens Mått
- Höjd: 76,5cm
- Sitthöjd: 46,5cm
- Bredd: 50cm
- Djup: 57cm
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm
Stolens Mått
- Höjd: 76,5cm
- Sitthöjd: 46,5cm
- Bredd: 50cm
- Djup: 57cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Beige, Beige Ask, Grå |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
