Matgrupp Venture Home Copenhagen med 6 Brum Stolar
13 795 kr
30 dagars prisgaranti

Copenhagen med 6 Brum Stolar
13 795 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr

Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF med svart faner. Pinnstolar Brum i gummiträ i en ljusgrå kulör. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF med svart faner. Pinnstolar Brum i gummiträ i en ljusgrå kulör. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 51,5 cm
- Höjd: 76 cm
- Djup: 55,5 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 51,5 cm
- Höjd: 76 cm
- Djup: 55,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19255 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | Faner/MDF/Metall |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Copenhagen |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Runt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |






