Matgrupp Venture Home Copenhagen med 6 Limhamn Light Guld Stolar
fr.18 189 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Copenhagen med 6 Limhamn Light Guld Stolar
18 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Ryggen i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i guldfärgad sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Copenhagen med en snygg designad metallstomme och ben som följer bordets form. Bordsskiva av MDF. Matstolar Limhamn Light med stomme och ben i svart metall. Ryggen i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i guldfärgad sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
- Mellan ben (långsida): 72 cm
- Höjd till undersida: 71,5 cm
Mått stol
- Bredd: 44,5 cm
- Höjd: 82,5 cm
- Djup: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Svart |
| Rygghöjd | 38,5 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Material | Faner/MDF/Metall |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Copenhagen |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 41,5 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
