





Matgrupp Venture HomeCornelia med 6 Corina Stolar Rund
18 139 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Cornelia med 6 Corina Stolar Rund är en modern matgrupp med ett runt Cornelia-matbord med en bordsskiva i teak och ett svart underrede i metall samt sex Corina-matstolar i svart PU och svarta stolsben i metall.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd till undersida bord: 72,7 cm
Mått Stol
- Bredd: 57 cm
- Höjd: 93 cm
- Djup: 62 cm
Övrigt
- Material bord: Teak
- Material bordsben: Metall
- Material klädsel stol: 100% Polyester
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd till undersida bord: 72,7 cm
Mått Stol
- Bredd: 57 cm
- Höjd: 93 cm
- Djup: 62 cm
Övrigt
- Material bord: Teak
- Material bordsben: Metall
- Material klädsel stol: 100% Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18070 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Material | Teak trä/Metall/100% Polyester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Cornelia/Corina |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
