Matgrupp Venture Home Danburi Ø60 cm med 2 st Zeno stolar
fr.2 629 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Danburi Ø60 cm med 2 st Zeno stolar
2 629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det runda matbordet Danburi har en klassisk design med en rund bordsskiva i MDF och lätt utsvängda ben i trä med dekorativa detaljer i stål. Här tillsammans med våra fantastiska matstolar från serien Zeno. Stolen har en inbjudande utformning med rygg och sits i plast, inbyggd sittdyna med hög komfort och fyra utsvängda ben i trä.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det runda matbordet Danburi har en klassisk design med en rund bordsskiva i MDF och lätt utsvängda ben i trä med dekorativa detaljer i stål. Här tillsammans med våra fantastiska matstolar från serien Zeno. Stolen har en inbjudande utformning med rygg och sits i plast, inbyggd sittdyna med hög komfort och fyra utsvängda ben i trä.
Bord
Diameter: 60 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Diameter: 60 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Svart/Natur, Vit |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | MDF |
| Serie | Danburi |
| Antal Stolar | 2 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
