Matgrupp Venture Home Disa Rund med 4 Vera Stolar Polyestertyg
fr.9 589 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Disa Rund med 4 Vera Stolar Polyestertyg
9 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Disa Rund med 4 Vera Stolar Polyestertyg är en elegant matgrupp med ett runt matbord i svart MDF med svarta bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Disa Rund med 4 Vera Stolar Polyestertyg är en elegant matgrupp med ett runt matbord i svart MDF med svarta bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i polyester.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 88,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 66 cm
- Höjd: 88,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Blå, Svart/Mässing/Ljusgrå |
| Diameter | 115 cm |
| Rygghöjd | 39,5 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | Fanér/MDF/Metall/100 % Polyester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Disa |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | Faner/MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
