





Matgrupp Venture HomeGuld med 4 Corina Stolar Konstläder
10 409 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Guld med 4 Corina Stolar Konstläder är en elegant matgrupp med ett förlängningsbart matbord i svart MDF och svarta bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med ekfärgade stolsben i metall och svarta sitsar i konstläder.
Mått Bord
- Längd: 180/220 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 76 cm
- Mått mellan ben långsida: 176 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 93 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Konstläder
- Längd: 180/220 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 76 cm
- Mått mellan ben långsida: 176 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 57 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 93 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Konstläder
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19416 |
| Färg | Svart/Svart |
| Rygghöjd | 44,5 cm |
| Material | MDF/Metall/Konstläder |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Guld |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd med förlängning | 220 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
