






Matgrupp Venture HomeIna med 4 Cornelia Stolar
8 675 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Ina med 4 Cornelia Stolar är en stilren matgrupp med ett förlängningsbart matbord i grå MDF med vita bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med vita stolsben i metall och vita sitsar i rotting.
Mått Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 80 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Rotting
- Längd: 160 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 48 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 80 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Rotting
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR20324 |
| Rygghöjd | 35 cm |
| Material | MDF/Metall/Rotting |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Ina |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd med förlängning | 200 cm |
| Sittdjup | 59 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
