Matgrupp Venture Home Isolde med 4 st Polar stolar
fr.9 275 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Isolde med 4 st Polar stolar
9 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trendsäker matgrupp med slitstarka material! Det ovala matbordet Isolde i kulör har en modern utformning med en oval bordskiva i MDF och robust stomme som ger ett stadigt intryck. Det levande materialet ger smakfull rörelse till blickfånget. Här i modern kombination med matstolar från serien Polar. Stolen har en helklädd design, ben i pulverlackerad metall samt rundad rygg och sits i boucletyg med mjuk stoppning. Här sitter du bekvämt länge!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Trendsäker matgrupp med slitstarka material! Det ovala matbordet Isolde i kulör har en modern utformning med en oval bordskiva i MDF och robust stomme som ger ett stadigt intryck. Det levande materialet ger smakfull rörelse till blickfånget. Här i modern kombination med matstolar från serien Polar. Stolen har en helklädd design, ben i pulverlackerad metall samt rundad rygg och sits i boucletyg med mjuk stoppning. Här sitter du bekvämt länge!
Bord
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 90 cm
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 90 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart, Svart/Krom |
| Sittbredd | 45, 42,5 cm |
| Material | MDF/Boucle, MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Isolde |
| Antal Stolar | 4 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39, 42 cm |
| Sitthöjd | 48, 41,5 cm |
