Matgrupp Venture Home Isolde med 4 st Tvist stolar
fr.8 305 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Isolde med 4 st Tvist stolar
8 305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inred ditt hem modemedvetet! Det ovala matbordet Isolde i kulör har en modern utformning med en oval bordskiva i MDF och robust stomme som ger ett stadigt intryck. Det levande materialet ger smakfull rörelse till blickfånget. Här tillsammans med matstolar från serien Tvist. Stolen har en stoppad sits och helklädd design i PU med minimalistiska stolsben samt integrerade armstöd i stål. Lika trendsäkert som bekvämt!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inred ditt hem modemedvetet! Det ovala matbordet Isolde i kulör har en modern utformning med en oval bordskiva i MDF och robust stomme som ger ett stadigt intryck. Det levande materialet ger smakfull rörelse till blickfånget. Här tillsammans med matstolar från serien Tvist. Stolen har en stoppad sits och helklädd design i PU med minimalistiska stolsben samt integrerade armstöd i stål. Lika trendsäkert som bekvämt!
Bord
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 47,5 cm
Djup: 45 cm
Höjd: 78 cm
Längd: 180 cm
Bredd: 90 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 47,5 cm
Djup: 45 cm
Höjd: 78 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart/Beige |
| Sittbredd | 47,5 cm |
| Material | MDF/PU |
| Serie | Isolde |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
