Matgrupp Venture Home Kaseidon med 4 st Edina stolar
8 259 kr
30 dagars prisgaranti

Kaseidon med 4 st Edina stolar
8 259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Välkommen till en värld av tidlös elegans och fantastisk komfort med den här moderna matgruppen! Med sin inbjudande form och skandinaviska design kommer vårt rekatngulära matbord Kaseidon att skapa en charmig mittpunkt i ditt hem. Bordet har en tunn toppskiva och lätt utsvängda ben, skapade av valnötsbrun MDF och gummiträ.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Välkommen till en värld av tidlös elegans och fantastisk komfort med den här moderna matgruppen! Med sin inbjudande form och skandinaviska design kommer vårt rekatngulära matbord Kaseidon att skapa en charmig mittpunkt i ditt hem. Bordet har en tunn toppskiva och lätt utsvängda ben, skapade av valnötsbrun MDF och gummiträ.
Bord
Längd: 120 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 52 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 76 cm
Längd: 120 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 52 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 76 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23867 |
| Färg | Vit |
| Sittbredd | 52 cm |
| Material | Gummi/Trä/Boucle |
| Serie | Kaseidon |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |






