Matgrupp Venture Home Kaseidon med 4 st Modesto stolar
fr.9 579 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kaseidon med 4 st Modesto stolar
9 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sitt bekvämt och trivsamt kring den här runda matgruppen som utstrålar lyx, komfort och charm!
Vårt rektangulära matbord från serien Kaseidon har en högkvalitativ bordsskiva i MDF med en snygg finish. De lätt utsvängda bordsbenen i gummiträ ger en extra touch av den skandinaviska designen och såklart även bra stabilitet. Genomgående i en trendig kulör som passar bra in i det moderna hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sitt bekvämt och trivsamt kring den här runda matgruppen som utstrålar lyx, komfort och charm!
Vårt rektangulära matbord från serien Kaseidon har en högkvalitativ bordsskiva i MDF med en snygg finish. De lätt utsvängda bordsbenen i gummiträ ger en extra touch av den skandinaviska designen och såklart även bra stabilitet. Genomgående i en trendig kulör som passar bra in i det moderna hemmet.
Bord
Längd: 120 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 79,5 cm
Längd: 120 cm
Bredd: 80 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 42 cm
Höjd: 79,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Mörkgrå |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | Gummi/Trä/Boucle |
| Serie | Kaseidon |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
