Matgrupp Venture Home Kaseidon Ø100 cm med 4 st Morning stolar
8 699 kr
30 dagars prisgaranti

Kaseidon Ø100 cm med 4 st Morning stolar
8 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa ett blickfång som imponerar med en genomtänkt, rund matgrupp i modern stil!
Vårt runda matbord Kaseidon har en smakfull utformning med sin tunna toppskiva och lätt utsvängda ben, tillverkade av brun MDF och gummiträ. Den valnötsbruna kulören ger en jordnära och varm känsla till ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa ett blickfång som imponerar med en genomtänkt, rund matgrupp i modern stil!
Vårt runda matbord Kaseidon har en smakfull utformning med sin tunna toppskiva och lätt utsvängda ben, tillverkade av brun MDF och gummiträ. Den valnötsbruna kulören ger en jordnära och varm känsla till ditt hem.
Bord
Diameter: 100 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 55 cm
Djup: 50 cm
Höjd: 75 cm
Diameter: 100 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 55 cm
Djup: 50 cm
Höjd: 75 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23845 |
| Färg | Brun/Grå |
| Sittbredd | 55 cm |
| Material | Gummi/Trä/Boucle |
| Serie | Kaseidon |
| Antal Stolar | 4 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |




