




Matgrupp Venture HomeLanzo Ø120 cm med 4 st Lilja stolar
5 969 kr7 025 kr
Spara 15 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti

Lanzo Ø120 cm med 4 st Lilja stolar
5 969 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En charmig matgrupp med alla rätt! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Kulören är jordnära och synliggör materialets mönster. Här i underbar kombination med beigea matstolar från serien Lilja. Stolen har en följsamt rund utformning med en sits i beige polyestertyg samt lätt utsvängda stolsben i svart metall. Möblera vardagsrummet smart och inbjudande!
Varumärke
Beskrivning
En charmig matgrupp med alla rätt! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Kulören är jordnära och synliggör materialets mönster. Här i underbar kombination med beigea matstolar från serien Lilja. Stolen har en följsamt rund utformning med en sits i beige polyestertyg samt lätt utsvängda stolsben i svart metall. Möblera vardagsrummet smart och inbjudande!
Bord
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 40 cm
Höjd: 80 cm
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 40 cm
Höjd: 80 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23574 |
| Färg | Beige |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | MDF/Linne |
| Serie | Lanzo |
| Antal Stolar | 4 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |