Matgrupp Venture Home Lanzo Ø120 cm med 4 st Night stolar
fr.6 939 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lanzo Ø120 cm med 4 st Night stolar
6 939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en inbjudande atmosfär! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här i perfekt kombination med matstolar från serien Night. Stolen har en helklädd sits i sammetstyg och ben i matchande kulör. Här sitter du lika bekvämt som modernt!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en inbjudande atmosfär! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här i perfekt kombination med matstolar från serien Night. Stolen har en helklädd sits i sammetstyg och ben i matchande kulör. Här sitter du lika bekvämt som modernt!
Bord
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 49 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 87 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Svart |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Lanzo |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
