Matgrupp Venture Home Lanzo Ø120 cm med 4 st Polar stolar
fr.8 419 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lanzo Ø120 cm med 4 st Polar stolar
8 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Här hamnar ingen på kanten! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här i snygg kombination med matstolar från serien Polar. Stolen har en helklädd design, ben i pulverlackerad metall samt rundad rygg och sits i sammetstyg med mjuk stoppning. Samla nära och kära för trivsamma måltider!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Här hamnar ingen på kanten! Vårt underbara, runda matbord Lanzo har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn toppskiva och en vriden cylinderformad stomme som är centrerad under bordets mitt. Här i snygg kombination med matstolar från serien Polar. Stolen har en helklädd design, ben i pulverlackerad metall samt rundad rygg och sits i sammetstyg med mjuk stoppning. Samla nära och kära för trivsamma måltider!
Bord
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 42,5 cm
Djup: 39 cm
Höjd: 88 cm
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 42,5 cm
Djup: 39 cm
Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart |
| Sittbredd | 45, 42,5 cm |
| Material | MDF/Boucle, MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Lanzo |
| Antal Stolar | 4 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39, 42 cm |
| Sitthöjd | 48, 41,5 cm |

