
Matgrupp Venture HomeLeonora Ø65 cm med 2 st Lilja stolar
2 325 kr2 739 kr
Spara 15 %
Kampanj
tom 30/4
30 dagars prisgaranti

Leonora Ø65 cm med 2 st Lilja stolar
2 325 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Det runda matbordet Leonora har en rund toppskiva i vit MDF och en tre-trebent stomme i läcker ek-look. Här i underbar kombination med beigea matstolar från serien Lilja. Stolen har en följsamt rund utformning med en sits i beige polyestertyg samt lätt utsvängda stolsben i svart metall.
Bord
Diameter: 65 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 40 cm
Höjd: 80 cm
Diameter: 65 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48 cm
Djup: 40 cm
Höjd: 80 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23503 |
| Färg | Beige |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | MDF/Linne |
| Serie | Leonora |
| Antal Stolar | 2 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
