
Matgrupp Venture HomeLeonora Ø65 cm med 2 st Zeno stolar
fr.2 979 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Det runda matbordet Leonora har en rund toppskiva i vit MDF och en tre-trebent stomme. Här i snygg kombination med hållbara matstolar från serien Zeno. Stolen har en inbjudande utformning med rygg och sits i plast, inbyggd sittdyna med hög komfort och fyra utsvängda ben i trä.
Bord
Diameter: 65 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Diameter: 65 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart, Svart/Natur, Vit |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | MDF, MDF/Plast |
| Serie | Leonora |
| Antal Stolar | 2 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |



