


Matgrupp Venture HomeLund matbord och Bergen matstolMaterial Sammet, Färg Svart
13 805 kr
30 dagars prisgaranti
Färg

Lund matbord och Bergen matstol
Material Sammet, Färg Svart13 805 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Lund, med ett matbord i svart glas med svarta bordsben i metall tub.Matchas med 4st Bergen matstolar med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Bordets Mått
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm
Stolens Mått
- Höjd: 78cm
- Sitthöjd: 49cm
- Bredd: 55cm
- Djup: 55cm
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm
Stolens Mått
- Höjd: 78cm
- Sitthöjd: 49cm
- Bredd: 55cm
- Djup: 55cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22381 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 29 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Material | Sammet/Järn/HPL och MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
