Matgrupp Venture Home Monte Carlo matbord och Kungshamn matstol
fr.12 725 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monte Carlo matbord och Kungshamn matstol
12 725 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Monte Carlo, med ett runt matbord i svart MDF med marmor papper med svarta bordsben i MDF med marmor papper. Matchas med 4st Kungshamn matstolar med svarta stolsben i järn och svarta sitsar i konstläder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Monte Carlo, med ett runt matbord i svart MDF med marmor papper med svarta bordsben i MDF med marmor papper. Matchas med 4st Kungshamn matstolar med svarta stolsben i järn och svarta sitsar i konstläder.
Bordets Mått
- Diameter: 110cm
- Höjd: 75cm.
Stolens Mått
- Höjd: 76cm
- Sitthöjd: 48,5cm
- Bredd: 40cm
- Djup: 52cm
- Diameter: 110cm
- Höjd: 75cm.
Stolens Mått
- Höjd: 76cm
- Sitthöjd: 48,5cm
- Bredd: 40cm
- Djup: 52cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Ljusgrå, Svart |
| Rygghöjd | 27,5 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Material | Konstläder/Järn/HPL och MDF, Sammet/Järn/HPL och MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
