Matgrupp Venture Home Monte Carlo matbord och Walerina matstol
fr.12 155 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monte Carlo matbord och Walerina matstol
12 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Monte Carlo, med ett runt matbord i svart MDF med marmor papper med svarta bordsben i MDF med marmor papper. Matchas med 4st Walerina matstolar med svarta stolsben i järn och gråa sitsar i mikrofiber.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Monte Carlo, med ett runt matbord i svart MDF med marmor papper med svarta bordsben i MDF med marmor papper. Matchas med 4st Walerina matstolar med svarta stolsben i järn och gråa sitsar i mikrofiber.
Bordets Mått
- Diameter: 110cm
- Höjd: 75cm
Stolens Mått
- Höjd: 94cm
- Sitthöjd: 47cm
- Bredd: 43cm
- Djup: 49cm
- Diameter: 110cm
- Höjd: 75cm
Stolens Mått
- Höjd: 94cm
- Sitthöjd: 47cm
- Bredd: 43cm
- Djup: 49cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Mikrofiber/Järn/HPL och MDF, Sammet/Järn/HPL och MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 37 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
