Matgrupp Venture Home Olivia Ø110 cm med 4 st Eva stolar
fr.11 755 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Olivia Ø110 cm med 4 st Eva stolar
11 755 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En behaglig matgrupp som passar lika bra till festliga tillfällen som till mysiga middagar mitt i veckan! Vårt runda matbord Olivia i kulör utstrålar en tidlös elegans. Den tunna, rundade toppskivan av MDF ger bordet en luftig känsla och skapar utrymme för en bekväm matupplevelse. De tre cylinderformade benen ger bordet en modern twist samtidigt som de bidrar till stabiliteten och ett robust blickfång.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En behaglig matgrupp som passar lika bra till festliga tillfällen som till mysiga middagar mitt i veckan! Vårt runda matbord Olivia i kulör utstrålar en tidlös elegans. Den tunna, rundade toppskivan av MDF ger bordet en luftig känsla och skapar utrymme för en bekväm matupplevelse. De tre cylinderformade benen ger bordet en modern twist samtidigt som de bidrar till stabiliteten och ett robust blickfång.
Bord
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 44,5 cm
Djup: 38 cm
Höjd: 89 cm
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 44,5 cm
Djup: 38 cm
Höjd: 89 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå/Natur, Ljusgrå |
| Sittbredd | 44,5 cm |
| Material | MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Olivia |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 38 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
