Matgrupp Venture Home Olivia Ø110 cm med 4 st Rosie stolar
fr.14 149 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Olivia Ø110 cm med 4 st Rosie stolar
14 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa en tidlös känsla i ditt hem med den här inbjudande matgruppen – här kombineras Skandinavisk elegans med omsorg för detaljer!
Matbordet Olivia, med sin genomgående helhetsdesign i MDF, erbjuder en tunn och rund toppskiva som genast drar blicken till sig. Med tre cylinderformade ben som elegant sitter samlade under bordets mitt, ger Olivia en balanserad och modern estetik till ditt vardagsrum.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en tidlös känsla i ditt hem med den här inbjudande matgruppen – här kombineras Skandinavisk elegans med omsorg för detaljer!
Matbordet Olivia, med sin genomgående helhetsdesign i MDF, erbjuder en tunn och rund toppskiva som genast drar blicken till sig. Med tre cylinderformade ben som elegant sitter samlade under bordets mitt, ger Olivia en balanserad och modern estetik till ditt vardagsrum.
Bord
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 42 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 88 cm
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 42 cm
Djup: 46 cm
Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå/Natur, Svart/Grå, Vit/Brun, Vit/Natur, Vit/Svart |
| Sittbredd | 42 cm |
| Material | MDF/Linne |
| Serie | Olivia |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
