Matgrupp Venture Home Olivia Ø110 cm med 4 st Seda stolar
fr.13 349 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Olivia Ø110 cm med 4 st Seda stolar
13 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skandinavisk elegans och fantastisk komfort – den här matgruppen imponerar med sina toner och stilrena look! Vårt mörkbruna matbord Olivia är tillverkat av högkvalitativt MDF-material och har en tunn, rund toppskiva som lägger till en modern touch. De tre cylinderformade benen, perfekt placerade under bordets mitt, ger en stabil och robust konstruktion som kommer att hålla i många år framöver.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skandinavisk elegans och fantastisk komfort – den här matgruppen imponerar med sina toner och stilrena look! Vårt mörkbruna matbord Olivia är tillverkat av högkvalitativt MDF-material och har en tunn, rund toppskiva som lägger till en modern touch. De tre cylinderformade benen, perfekt placerade under bordets mitt, ger en stabil och robust konstruktion som kommer att hålla i många år framöver.
Bord
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48,5 cm
Djup: 45 cm
Höjd: 94 cm
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 48,5 cm
Djup: 45 cm
Höjd: 94 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Mocca, Svart |
| Sittbredd | 48,5 cm |
| Material | MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Olivia |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
