Matgrupp Venture Home Olivia Ø110 cm med 4 st Yesterday stolar
fr.14 375 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Olivia Ø110 cm med 4 st Yesterday stolar
14 375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Underbara kontraster, hög komfort och fokus på detaljer – den här matgruppen imponerar med sin läckra design!
Vårt runda matbord från serien Olivia är det perfekta valet för dig som vill addera lite modern fräschör till inredningen. Med sin MDF-design och tunna, runda toppskiva ger detta matbord en luftig och modern känsla till vardagsrummet. De tre cylinderformade benen, snyggt samlade under bordets mitt, ger stabilitet och ett stilfullt uttryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Underbara kontraster, hög komfort och fokus på detaljer – den här matgruppen imponerar med sin läckra design!
Vårt runda matbord från serien Olivia är det perfekta valet för dig som vill addera lite modern fräschör till inredningen. Med sin MDF-design och tunna, runda toppskiva ger detta matbord en luftig och modern känsla till vardagsrummet. De tre cylinderformade benen, snyggt samlade under bordets mitt, ger stabilitet och ett stilfullt uttryck.
Bord
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 50 cm
Djup: 48 cm
Höjd: 90 cm
Diameter: 110 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 50 cm
Djup: 48 cm
Höjd: 90 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Mocca, Svart, Svart/Natur |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | MDF/Polyester/Sammet |
| Serie | Olivia |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
