




Matgrupp Venture HomePiazza med 6st Windu Stolar
10 295 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Enkelt, modernt och tidslöst! Med matbordet Piazza kombinerat med stolarna Windu får du en klassisk matgrupp som går hem i de flesta hushåll!
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 41 cm
- Djup: 52 cm
- Höjd: 92 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 41 cm
- Djup: 52 cm
- Höjd: 92 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24253 |
| Färg | Svart |
| Ben | Stål |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Piazza |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 92 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |

