Matgrupp Venture Home Piazza Ø120 cm med 4 st Zeno stolar
fr.7 685 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Piazza Ø120 cm med 4 st Zeno stolar
7 685 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Höj stilnivån i ditt hem och skapa en inbjudande atmosfär med vår fantastiska matgrupp i skandinavisk stil! Med vårt runda matbord Piazza får du inte bara en praktisk plats att samlas kring, utan även en känsla av exklusivitet. Bordsskivan, tillverkad i vacker kulör av spraystone, är lika snygg som hållbar. Stommen av kryssben i trä ger inte bara en stadig grund, utan fungerar även som en dekorativ detalj som sticker ut.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Höj stilnivån i ditt hem och skapa en inbjudande atmosfär med vår fantastiska matgrupp i skandinavisk stil! Med vårt runda matbord Piazza får du inte bara en praktisk plats att samlas kring, utan även en känsla av exklusivitet. Bordsskivan, tillverkad i vacker kulör av spraystone, är lika snygg som hållbar. Stommen av kryssben i trä ger inte bara en stadig grund, utan fungerar även som en dekorativ detalj som sticker ut.
Bord
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Diameter: 120 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 45 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 84 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | Spraystone |
| Serie | Piazza |
| Antal Stolar | 4 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
