
Matgrupp Venture HomePlake med 4 Ardi Stolar Runt
fr.3 759 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Plake med 4 Ardi Stolar Runt är en matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar med stolsben i metall och sitsar i plast.
Mått Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 47,5 cm
- Höjd: 82 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 47,5 cm
- Höjd: 82 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart/Ek, Vit/Svart |
| Diameter | 100 cm |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | MDF/Metall/Plast |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Plake |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Iläggsskiva | Nej |


